DANIA - najlepsze oferty wakacyjne w Danii

„Skromne, ale dobre” - mówi duńskie przysłowie, wyrażające uznanie dla bezpretensjonalności. Tak można najkrócej opisać Danię. Ten kraj jest małą oazą - to inteligentne społeczeństwo, którego chyba najbardziej specyficznym atutem jest zdolność ułatwiania i upraszczania życia sobie i gościom.
Dania jest niewielkim krajem - można go, nie spiesząc się, przebyć z południa na północ w ciągu dnia. Dobrze zorganizowana sieć drogowa przecina krajobraz, a supernowoczesne mosty - których estetyka jest równie wysoka, jak ich konstrukcja - spinają duńskie wyspy i łączą kraj z półwyspem skandynawskim oraz resztą kontynentalnej części Europy. Tu znajdziesz najlepsze oferty wakacyjne w Danii.

   

NOVASOL oferuje jedyne w swoim rodzaju, typowo duńskie, przytulne domy wakacyjne. Rezerwacja: www.novasol.pl

Planujesz wycieczkę do Skandynawii? Sprawdź ofertę przygotowaną dla Ciebie przez Unity Line i pokonaj Bałtyk tak, jak lubisz. Informacja / Rezerwacja: www.unityline.pl

 

Bornholm trzeba koniecznie zobaczyć! Przygotuj się na "skandynawskie Capri", iście rajskie krajobrazy, malownicze wioski, klify, w końcu - Hammershus, jedną z najpotężniejszych fortec północnej Europy. W trakcie wycieczki poznasz największe atrakcje duńskiej wyspy i dotrzesz do wielu uroczych zakątków.

Pokażemy Ci atrakcje, których nie można pominąć składając wizytę w bajkowym mieście, Kopenhadze. Pokażemy Ci też Malmö - miasto o dwóch obliczach, którego wizytówką są zabytkowy Ratusz na rynku Stortorget oraz nowoczesny budynek Turning Torso. Co na deser? Odwiedziny w historycznym Lund i tajemniczym Ystad.

Zapraszamy do odwiedzenia Kopenhagi, i jednego z najstarszych parków rozrywki w Europie - Bakken. Przeżyj szalone chwile w lunaparku i poznaj niezaprzeczalny symbol miasta - najsłynniejszą na świecie duńską Syrenkę, która od ponad 100 lat zdobi Kopenhagę. Przenieś się z nami na północ Europy.

Odkryj z nami perły duńskiej riwiery!

Podczas tej wyjątkowej wycieczki zaplanowano między innymi zwiedzanie Zamku Hamleta w Helsingor oraz wizytę w Kopenhadze, gdzie zobaczymy Małą Syrenkę, Pałac Amalienborg, Fontannę Bogini Gefion i malowniczy port Nyhavn która dla Duńczyków jest miejscem relaksu i dobrej zabawy.

Odwiedź malowniczą stolicę Danii i zanurz się w jej wielowiekową historię. Choć miasto położone jest na dwóch wyspach, wszystko jest tu w zasięgu Twojej ręki: królewskie parki i pałace, muzea i kawiarenki. Kopenhaga to nie tylko historia, ale również niekończące się atrakcje kulturalne, m.in wspaniałe ogrody Tivoli, baśniowa mała Syrenka, czy pomnik H.Ch. Andersena.

Rodzinny wypad do Kopenhagi - dla zmotoryzowanych. Zabierz rodzinę do Kopenhagi! Odkryj uroki stolicy Danii - miasta H.Ch. Andersena oraz wyjątkowej syrenki! Przejazd promem Unity Line i nocleg w hotelu Wakeup w Kopenhadze to gwarancja udanego odpoczynku. W cenie m.in. przewóz samochodu w obie strony oraz przejazd wyjątkowym mostem Øresund. Witamy w Kopenhadze.

Zawitaj z nami do Kopenhagi! Już na starcie, podczas rejsu luksusowym promem czeka Cię wiele przyjemności. Wrażeń nie zabraknie także podczas przejazdu przez Most Øresund - jeden z najdłuższych w Europie. To jednak dopiero początek... Ekskluzywny hotel w duńskiej stolicy zapewni doskonały wypoczynek, a urokliwe zakątki miasta dostarczą niezapomnianych atrakcji.

Wycieczka z Gdyni dla osób w każdym wieku z przewodnikiem po Kopenhadze, rejsem po kopenhaskich kanałach oraz niezapomnianymi widokami i zabawą na morzu i w Kopenhadze. www.seatours.pl


Share this page